2. El İnşaat İskele Satışı

2. El İnşaat İskele Satışı İskele firmalarının kiralık iskele ilanları,kiralık iskele kampanyaları, satılık iskele ilanları ve satılık iskele kampanyalarının listelendiği İskele Fiyatları sayfasından sizeuygun kiralık – satılık iskele fiyatını seçerken, iskele firmasının profilini de incelemeniz tavsiye edilir. İskele firmalarının profillerindeki referanslar, sertifikalar ve servis verdiği şehirler size en uygun iskele firması için fikir verebilir. Mantolama. Nursay prefabrik bünyesindeki firma profillerinin yanı sıra iskele firmalarıyla anlaşmadan önce bu firmaları farklı kaynaklardan da araştırmanız önerilir.

İnşaat İskele Satışı

Güvenlikli Cephe İskelesi Sistemi, Flanşlı Kamalı İskele Sistemi, Mobil İskele Sistemi, Platform v.b. tüm iskele sistemlerine ait ihtiyaçları satılık olarak da tedarik etmekteyiz. İskele üretiminde TS-EN 12810-12811 standartlarına uygun şekilde üretim yapılmakta, üretim sonrası teknik destek birimimiz her türlü ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.
Üretiminde otomatik gaz altı kaynak makineleri, TSE belgeli boru ve profiller kullanılmaktadır.  Ürünler; Avrupa normlarına uygun TSE 914-EN ISO 1461 olarak sıcak daldırma galvaniz ile kaplama yapılmaktadır. Talep edildiği takdirde özel rapid iskele boyanmış boyalı ürün olarak da satışa sunulabilmektedir.
İskele sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarınızda projenizi info@nursayprefabrik.com adresine göndermeniz ya  da belirli olan ihtiyaç taleplerinizi info@martiskele.com.tr adresine iletmeniz halinde çalışmaları yapıldıktan sonra yazılı teklifimiz size en kısa zamanda ulaştırılarak stok bilgisi ve teslim süresi bilgilendirmesi yapılacaktır.
Satışını yaptığımız iskele sistemleri;
  • Güvenlikli İskele Sistemi
  • Flanşlı İskele Sistemi
  • Mobil İskele Sistemi
  • İskele Aksesuarları
Not: Bunların dışında özel çözümler üretilmesi gereken projelerınız ımkanlarımız dahılınde degerlendırmeye alınacaktır.

Comments are disabled.

AnasayfaKurumsaİletişim
× Whatsapp