İkinci El Konteyner Fiyatları

İkinci El Konteyner Fiyatları

İkinci el konteyner kaç para? Bireysel ve kurumsal anlamda birçok tüketicinin merak ettiği bir sorudur.
İkinci el konteyner fiyatları, konteynerin özelliklerine göre değişebilmektedir. Konteynerin türü, özelliği ve boyutu gibi etkenler konteyner fiyatlarında belirleyicidir.

İkinci el konteynerler, birçok kullanım alanına sahip değerli ve kullanışlı yapı malzemeleridir. Konteynerler; bağ, bahçe, şantiye, wc, duş, güvenlik, garaj, taksi durağı, atık deposu, cafe, büfe, yaşam, yük ve kargo gibi birçok farklı alanda sıklıkla kullanılmaktadır.

İkinci El Konteyner Fiyatı Ne Kadar?

Bu nedenle ikinci el konteyner fiyatı ne kadar? Diyorsanız, istediğiniz konteyner çeşidine ve ikinci el konteynerin duruma göre alacağınız fiyat değişecektir.

Örneğin, sahibinden ikinci el konteyner arıyorsanız küçük wc kabin konteyner fiyatının ortalama 2000 TL civarında olduğunu görebilirsiniz. Yine aynı şekilde özel üretim ofis / yaşam konteyner fiyatlarının ise 500.000 TL’ ye kadar çıktığını görebilirsiniz.

Ortalama olarak ise ikinci el konteyner fiyatları 3000 TL ile 35000 TL arasında olduğunu söyleyebiliriz..

20’ lik Konteyner Kaç Para?

20’ lik konteyner fiyatları yaklaşık olarak 10.000 TL ile 20.000, 25.000 TL aralığında aralığında değişmektedir. Fiyatlar ortalama bir aralığı ifade etmekte olup 20’ lik konteynerin durumuna göre değişmektedir.

40’ lık Konteyner Kaç Para?

40’ lık konteyner fiyatları yaklaşık olarak 15.000 TL ile 40.000 TL aralığındadır. Belirtilen fiyatlar ortalama bir değeri ifade etmekte olup, 40’ lık konteynerin durumuna göre fiyatı değişebilmektedir.

İkinci El Konteyner Alan Firmalar

Satmak istediğiniz ikinci el konteyner mi var? İkinci el konteyner alan bir firmamı arıyorsunuz? Ada Prafabrik olarak, hurda alım satımı haricinde ikinci el değerli ürünlerin alım satımını da yapıyoruz.

İkinci el konteyner alan firmalar arasında minimum kâr oranlarımız ile satmak istediğiniz konteyner çeşitlerini değerinde ve nakit ödeme ile satın alıyoruz. Alımını yaptığımız tüm konteyner çeşitlerinde nakliye vb. gibi tüm süreçler firmamız tarafından titizle yürütülmektedir.

Satmak istediğiniz ikinci el konteyner çeşitleri için whatsapp destek hattımızdan detaylı ürün fotoğrafı göndererek fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Comments are disabled.

AnasayfaKurumsaİletişim
× Whatsapp